0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani-Shalenberg: Mbështetje e fuqishme dhe konsistente të integrimit evropian të vendit tonë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot gjatë vizitës së punës në Vjneë, realizoi takim bilateral me ministrin federal të Punëve evropiane dhe ndërkombëtare të Republikës së Austrisë, Aleksander Shalenberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle