0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani, Rau dhe Linde nesër në takim me Kulebën në kufirin polako-ukrainas

Tre kryesuesit me OSBE-në, ministrat e punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut - Bujar Osmani, Polonisë - Zbignjev Rau dhe Suedisë - An Linde, nesër do të udhëtojnë drejt kufirit polako-ukrainas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle