0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Osmani, Rau dhe Linde në takim me Kuleban në kufirin polako-ukrainas

Tre kryesuesit me OSBE-në, ministrat e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, Polonisë, Zbignjev Rau dhe të Suedisë, An Linde sot do të udhëtojnë në kufirin polako-ukrainas.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle