0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani: Qytetarët kanë të drejtë për protesta dhe vërejtje

- Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sonte deklaroi se qytetarët kanë të drejtë për protesta dhe vërejtje. Konsideron se në protestat që tashmë gjashtë ditë po zhvillohen kundër propozimit francez ka skenarë të cilët e përkeqësojnë situatën dhe propozoi debate në të cilin të gjithë do t'i shprehin qëndrimet dhe argumentet e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle