0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani:  Po shkojmë drejt asaj që BE-ja të mos jetë më ide fituese në zgjedhjet

Ministri i Jashtëm Bujar Osmani, sot e ka vizituar Brukselin dhe Brizhin dhe realizoi takim me homologun e tij bullgar Svetllan Stoev, një ditë pas zgjedhjeve në Bullgari, ai paralajmëroi BE-në se po bëhet jotërheqëse për votuesit në Ballkanin Perëndimor, njofton korrespondentja e MIA-s nga Bruksel

Butoni Kthehu në krye
Mbylle