0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Osmani: Për BDI-në, çdo datë për zgjedhjet lokale për të cilën partitë do të bien dakord është e pranueshme

Çdo datë për zgjedhjet lokale për të cilën do të dakordohen partitë politike është e pranueshme për BDI-në, deklaroi ministri i Punëve të Jashtme dhe anëtar i BDI-së Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle