Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Osmani pas tkaimit me Lajçakun dhe Eksobarin: Kosova asnjëherë nuk ka kontribuuar për tensionime

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani thotë se Kosova është konstruktive dhe është seriozisht e angazhuar në procesin e dialogut me Serbinë, o koncentruar në njohje të ndërsjelltë të të dy shteteve, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle