0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani nikoqir i ministres së Punëve të Jashtme të Kosovës, Gërvalla-Shvarc

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani sot do të jetë nikoqir i zëvendëskryeministres dhe ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla-Shvarc.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle