0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani nga Riadi: Potencial i madh për investime direkte në vend si dhe për plasman të produkteve tona bujqësore në tregun saudit

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në kuadër të vizitës së parë zyrtare në Mbretërinë e Arabisë Saudite, realizoi takim me Ministrin e Punëve të Jashtme, Lartësinë e Tij, Princin, Faisal bin Farhan Al Saud, i cili paraqet edhe takimin e parë të ministrave të jashtëm të dy vendeve që nga vendosja e marrëdhënieve diplomatike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle