0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Osmani nga Parisi: Sot filloi ndarja e më shumë se 130 pasaportave nga gjithsej 160 kërkesa të realizuara në Francë

Gjatë vizitës së punës në Paris pata mundësi personalisht t’i dorëzojë pasaportat e para të shtetasve tanë, të cilat kësaj here i nxorën në mënyrë më të thjeshtë, më efikase dhe më të shpejtë, përmes stacionit bazë në Bruksel, i cili mbulon edhe Ambasadat tona në Paris dhe Hagë.  Këtë sot në Fejsbuk e shënoi  shefi i Diplomacisë Bujar Osmani, i cili së bashku me zëvendëskryeministrin për Çështje Evropiane Bojan Mariçiq sot gjenden për vizitë pune në Paris.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle