0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani nga Brukseli: Riafirmuam nevojën për bashkëpunim të fuqishëm evropian dhe rajonal mes të gjitha vendeve të EJL-së

Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot në Bruksel mori pjesë në takimin joformal të Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve anëtare të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (PBEJL), në kuadër të Presidencës greke 2021- 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle