0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani nesër në Ankara, në vizitë zyrtare në Republikën e Turqisë

 Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, nesër  do të realizojë vizitë zyrtare në Ankara, ku do të ketë takime me më shumë përfaqësues të lartë të Republikës së Turqisë, midis të cilëve, me nikoqirin e tij, Mevlut Çavushogllu. Osmani po ashtu do të takohet edhe me përfaqësues të Lidhjes së Odave Ekonomike dhe Bursës së Mallrave të Turqisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle