0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani në Vatikan në shënimin qendror të jubileut pesë vjet kanonizim të Nënës Terezë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot niset për vizitë në Vatikan, me rastin e shënimit qendror të jubileut pesë vjet kanonizim të Nënës Terezë, që për herë të parë mbahet në organizim të përbashkët të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Selisë së Shenjtë, kumtoi MPJ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle