0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani në Vatikan me rastin e shënimit të jubileut pesë vjet nga kanonizimi i Nënë Terezës

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani sonte në Vatikan, me rastin e shënimit të jubileut 5 vjet nga kanonizimi i Nënë Terezës, që për herë të parë është nën organizim të përbashkët të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Selisë së shenjtë, e hapi ekspozitën “Nënë Tereza- nga vajza e Shkupit deri te shenjtëria.”

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle