0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Osmani në takimin ministror të Kombeve të Bashkuara për operacione paqeruajtëse

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot do të marrë pjesë në Takimin Ministror të Kombeve të Bashkuara për operacione paqeruajtëse, që do të mbahet në mënyrë virtuale, nën organizim të Ministrit të Punëve të Jashtme të Republikës së Koresë, Çung Eui-jong dhe Ministri i Mbrojtjes Nacionale, Suh Vuk, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara Antonio Guteresh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle