0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani në takime me shefat e diplomacive të Greqisë, Sllovenisë dhe Serbisë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në margjinat e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore në Selanik realizoi takim me zëvendëskryetaren e Qeverisë dhe ministren e Punëve të Jashtme të Republikës së Sllovenisë, Tanja Fajon si dhe ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë Nikos Dendias dhe ministrin e Punëve të Jashtme të Serbisë, Nikolla Selakoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle