0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani në takim të jashtëzakonshëm të Këshillit Veriatlantik të NATO-s në nivel të ministrave për Punë të Jashtme

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, mori pjesë në takimin e jashtëzakonshëm të Këshillit Veriatlantik të NATO -s në nivel të ministrave të Jashtëm. Takimi u mbajt përmes video -konferencës dhe iu kushtua situatës në Afganistan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle