0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani në takim me përfaqësues të organizatave civile

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, realizoi takim me përfaqësues të organizatave civile në vend. Qëllimi i takimit ishte që të shkëmbehen mendime për kontekstin e përgjithshëm të marrëdhënieve në lidhje me ripërtëritjen e dialogut ndërmjet Qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, ku u diskutuan edhe çështjet aktuale të politikës së jashtme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle