0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani në takim me ministrin serb të Punëve të Jashtme, Selakoviq

Ngjarjet aktuale në skenën politike në Maqedoninë e Veriut dhe në Serbi, si dhe vendimet e ardhshme në nivel të BE-së, për të gjithë vendet e Ballkanit Perëndimor, që mund të ndikojnë në stabilitetin dhe perspektivat e rajonit tonë, por edhe të kredibilitetit të Unionit, ishin temat për të cilat në takimin e sotëm kanë biseduar ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani dhe homologu i tij serb Nikolla Selakoviq.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle