0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani në Riga të Letonisë në takimin e Këshillit Veriatlantik të NATO-s

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot udhëton për në Riga, Letoni ku nesër dhe pasnesër do të marrë pjesë në takimin e rregullt të Këshillit Euroatlantik të NATO-s në nivel të Ministrave të Punëve të Jashtme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle