0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Osmani në Riga në takimin e Këshillit Veriatlantik të NATO-s

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot dhe nesër në Riga, Letoni do të marrë pjesë në takimin e rregullt të Këshillit Euroatlantik të NATO-s në nivel të Ministrave të Punëve të Jashtme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle