0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Osmani në Forumin e shtatë rajonal të Unionit për Mesdheun

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot dhe nesër do të merr pjesë në Forumin e shtatë rajonal të Unionit për Mesdheun, i cili do të mbahet në Barcelonë, me ftesë të zëvendës kryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Mbretërisë së Jordanisë, Ajman Safadi, ministrit të Punëve të Jashtme, Bashkimit Evropian dhe Bashkëpunim të Mbretërisë së Spanjës, Hose Manuel Albares dhe përfaqësuesit të lartë dhe nënkryetarit të Komisionit Evropian, Zhozef Borrell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle