0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani: Mospranimi i propozimit sjell rreziqe për joperspektivë, kriza, tensione ndëretnike

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani vlerëson se propozimi i parashtruar nga kryesimi francez me BE-në është i mirë, e hap rrugën dhe na mundëson ta kapim trenin e fundit për BE. Mospranimi i tij bart rreziqe për joperspektivë, kriza, tensione ndëretnike dhe ngujim në baltën ballkanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle