0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Osmani: Marrëveshja Kornizë e Ohrit i rezistoi kohës, duke krijuar kohezion të fortë shoqëror

Si Marrëveshje e paqes më e suksesshme në rajon, Marrëveshja Kornizë e Ohrit e dha provimin e kohës, duke krijuar kohezion të fortë shoqëror dhe ndjenjë të përkatësisë ndaj shtetit të përbashkët, ka shkruar ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në profilin e tij në Fesjbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle