0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani: Marrëdhëniet e mira me Bullgarinë nuk kanë alternativë, do të kërkojmë zgjidhje

Marrëdhëniet e mira me Bullgarinë dhe perspektiva evropiane për Republikën e Maqedonisë së Veriut janë pa alternativë, deklaroi ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në intervistë për agjencinë e lajmeve BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle