0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani- Lirman: Gjermania mbetet partner strategjik për integrimin tonë evropian

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, realizoi takim me ministren për Evropë dhe Çështje Klimatike pranë Ministrisë së Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Ana Lirman.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle