0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Osmani: Lajmet nga Bullgaria nuk janë inkurajuese, do të duhet të pritet në qeverinë politike

Lajmet nga Bullgaria nuk janë inkurajuese, vazhdojmë me komunikim në nivel të MPJ-së, por pa dyshim se nevojitet formimi i qeverisë politike për tejkalimin e dallimeve dhe zhbllokimit të eurointegrimeve, deklaroi ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle