0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani konfirmoi se ka indikacione për ndikim rus në jetën politike në vend

Shefi i Diplomacisë, Bujar Osmani, sot në një konferencë për media u përgjigj pozitivisht se ka njohuri dhe indikacione për ndikimin rus në jetën politike në vend përmes burimeve të caktuara të financimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle