0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani: I vlerësoj përpjekjet që Franca po bën për të zhbllokuar procesin e integrimit evropian

Vlerësoj veçanërisht përpjekjet që Franca po bën për të zhbllokuar procesin e integrimeve evropiane duke mbajtur seancat e para ndërqeveritare me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, gjatë presidencës franceze të Këshillit të BE-së, porositi ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle