0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Osmani: Hetimi për aksidentin tragjik është prioritet i lartë për Prokurorinë bullgare, identifikimi do të vazhdoj së paku shtatë ditë

Hetimi për aksident tragjik ka prioritet të lartë tek Prokuroria bullgare dhe po punohet që sa ma shpejtë të dalin rezultatet nga ky hetim, deklaroi ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani pas takimit në Sofje me prokurorin kryesor bullgar kompetent për hetimin, duke shtuar se spekulimet në lidhje me këtë rast aspak nuk ndihmojnë në procedurën hetimore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle