0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Osmani: Gjashtë qytetarë tanë sapo e kanë kaluar kufirin e Ukrainës dhe janë të sigurt

Gjashtë nga qytetarët tanë sapo e kanë kaluar kufirin e Ukrainës dhe janë të sigurt në Moldavi, nga ku vazhdojnë rrugës për në Bullgari dhe më pas drejt vendit tonë, publikoi pasdite ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle