0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Osmani – Gërvalla Shvarc: Përshëndesim dialogun e vazhdueshëm politik dhe përkushtimi për ndërtimin e marrëdhënieve të mira fqinjësore

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot në Shkup ishte nikoqir i zëvendëskryeministres dhe Ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla-Shvarc, e cila qëndron për vizitë zyrtare në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle