0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani- Gençovska: Kontaktet e drejtpërdrejta dhe intensive janë rruga deri te zgjidhja për çështjet e hapura

Ministrat e Punëve të Jashtme, Teodora Gençovska dhe Bujar Osmani u takuan sot në Sofje më 24 janar, në vigjilje të seancës së dytë të përbashkët ndërmjet Qeverive të Republikës së Bullgarisë dhe të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle