0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani: Është i drejtë vendimi i kryeministrit që të pritet ekspertiza për tragjedinë në Tetovë

– Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani konsideron se duhet të pritet që të përfundojë ekspertiza dhe pastaj të merret vendim për dorëheqjet morale të dorëzuara pas zjarrit të 8 shtatorit në spitalin modular të Tetovës, ku jetën e humbën 14 persona.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle