0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Edhe 50 qytetarë të tjerë presin evakuim nga Ukraina, pritet që pjesa më e madhe të nxirren sot

Nga gjithsej 100 qytetarë të hartuar në Ukrainë, 50 tashmë janë evakuuar dhe po aq duhet të evakuohen. Nga këta 50, jo të gjithë janë qytetarë tanë dhe shumica prej tyre pritet t'i evakuojmë sot, informoi në konferencën e sotme ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle