0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani: E mirëpresim angazhimin e përforcuar të SHBA-së për luftë kundër korrupsionit

E mirëpresim këtë angazhim të intensifikuar të SHBA-së në mbështetje të institucioneve për sundimin e ligjit dhe luftën kundër korrupsionit, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani. Si funksionar që vjen nga radhët e BDI-së, ai tha se partia e tij është e gatshme të propozojë një ligj për vetingun dhe të jetë bartëse e atij procesi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle