0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani e dënoi sulmin ndaj Ukrainës

- Vendimi i sotëm i Kremlinit për veprime ushtarake të forcave ushtarake ruse nuk janë asgjë më pak se akt i agresionit dhe fillim i luftës kundër Ukrainës, akte të cilat i dënojmë në mënyrën më të fuqishme të mundshme, shkroi në Tuiter ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle