0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani: Diplomatët tanë në Kiev janë në strehim, tentojmë t’i evakuojmë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani kumtoi se vazhdimisht është në kontakt me ambasadën tonë në Kiev, si dhe me qytetarët tanë të cilët tentojnë të ikin nga Ukraina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle