0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani: Diplomacia e gjelbër -normaliteti i ri, të punësuarit në MPJ do të përdorin trotineta elektronik

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot i promovoi trotinetët elektronik, të prokuruar për përdorim nga ana e të punësuarve në Ministri, si shembull i sjelljes së përgjegjshme ndaj mjedisit jetësor dhe problemit të ndotjes së ajrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle