Ballkan SQBallkan.portal SQ

Osmani dhe Vakali vlerësojnë ngritjen e raporteve mes Kosovës dhe Greqisë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti sot në takim njoftues shefen e re të Zyrës ndërlidhëse të Republikës së Greqisë, ambasadoren Heleni Vakali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle