0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani dhe Rexhepi me thirrje të përbashkët për konsolidim të forcave progresive në vend

- Konsideroj se deputeti Rexhepi mori vendim të mençur politik dhe me veprimin e tij politik e ruajti kursin euroatlantik të vendit, duke mos lejuar rrezikimin e procesit të integrimeve në një periudhë të ndjeshme kur pritet që të merren vendime kyçe. Me kënaqësi të veçantë pranova që bashkërisht të bëjmë thirrje për konsolidimin politik të të gjitha forcave progresive në vend, me qëllim shfrytëzimin e mundësive të ardhshme që ofrojnë Samitet dimërore të BE-së për arritjen e synimeve strategjike të vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle