0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Osmani dhe Morton nesër do të mbajnë takimin e parë të Këshillit për Partneritet, Tregti dhe Bashkëpunim midis MV dhe MB

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, nesër do të jetë nikoqir i ministres për Evropë dhe SHBA-në në Mbretërinë e Bashkuar, Uendi Morton, e cila po qëndron për vizitë pune në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle