0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani dhe Millkov vizituan BNU Klimenti i Ohrit ku edhe vendosën lule

- Ministrat e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, Bujar Osmani dhe Nikollai Millkov, në kuadër të aktiviteteve të sotme në Shkup me rastin e Forumit të biznesit ndërmjet dy vendeve, vizituan edhe Bibliotekën Nacionale dhe Universitare “Shën Klimenti i Ohrit” – Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle