Ballkan SQBallkan.portal SQ

Osmani dhe Gërvalla u takuan sekretarin e përgjithshëm të NATO -s, Jens Stoltenberg

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla kanë realizuar takim me sekretarin e përgjithshëm të NATO -s, Jens Stoltenberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle