0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Osmani dhe Gërvalla nënshkruan Marrëveshje për bashkëpunim në fushën e Diasporës

Ministri i Punëve të Jashtëm, Bujar Osmani dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Kosovës, Donika Gërvalla Shvarc sot nënshkruan Marrëveshje për bashkëpunim në fushën e Diasporës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle