0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Osmani dhe Gençovska dënojnë ashpër incidentin në Manastir

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani dhe homologia e tij nga Bullgaria, Teodora Gençovska në takimin e sotëm të punës bashkërisht e kanë dënuar ashpër incidentin në Manastir.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle