0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani deri te ambasadorët e vendeve të BE-së: Fillimi i negociatave prioritet kyç për diplomacinë edhe gjatë kryesimit slloven

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot mbajti takim të jashtëzakonshëm tematik me Ambasadorët e akredituar në vendet anëtare të BE-së dhe institucionet që kanë të bëjnë me BE-në, i cili u mbajt në fillimin e presidencës sllovene me BE-në, që, kumtoi MPJ-ja, ishte edhe tema kryesore e takimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle