0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Osmani-Çaushogllu: Raporte të shkëlqyera politike mes Shkupit dhe Ankarasë, punohet në mënyrë aktive në rritjen e investimeve turke në vend

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në kuadër të vizitës zyrtare në Republikën e Turqisë ka realizuar takim me homologun e tij, Mevlut Çaushogllu. Vizita ndodh në prag të shënimit të 30-vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes dy vendeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle