0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Osmani: Bisedimet me Bullgarinë vazhdojnë edhe pa qeveri politike në Sofje

Bisedimet me Bullgarinë për tejkalimin e dallimeve dhe zhbllokim të eurointegrimit tonë vazhdojnë edhe përkundër asaj që ende nuk ka qeveri politike në Sofje, thotë shefi I diplomacisë, Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle