Magazinë SQ

“Oskarët” sërish do të kenë moderator

Nata e ndarjes së çmimeve "Oskar" në Akademinë amerikane për arteve dhe shkenca të filmit, sërish do të ketë nikoqir në solemnitet - për herë të parë pas vitit 2018, njoftoi rrjeti televiziv amerikan ABC, i cili çdo vit e emeton ndarjen e çmimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle